Отримайте професійну юридичну допомогу від досвідчених адвокатів у створенні та реєстрації політичної партії в Україні. Консультації щодо підготовки документів, державної реєстрації в Міністерстві юстиції та подальшої діяльності політичної сили.
Що таке політична партія?
Політична партія - це зареєстроване згідно з законом добровільне об’єднання громадян - прихильників певної загальнонаціональної програми суспільного розвитку, що має своєю метою сприяння формуванню і вираженню політичної волі громадян, бере участь у виборах та інших політичних заходах. Політична партія є неприбутковою організацією.
Які вимоги для створення політичної партії в Україні?
Основними вимогами для створення політичної партії є:
1) прийняття вищим керівним органом партії рішення про її створення. Таке рішення має бути підписано не менше десятьма тисячами громадян України які мають права голосу на виборах. Підписи збираються не менш як у двох третинах районів не менш як двох третин областей України, міст Києва і Севастополя та не менш як у двох третинах районів Автономної Республіки Крим.
2) Кількість громадян котрі можуть створити політичну партію має складати не менше ста людей.
Яка вартість створення політичної партії?
За здійснення лише самої державної реєстрації політичної партії справляється адміністративний збір у розмірі не менше 423 000,00 грн (чотириста двадцять три тисячі грн). Збір та формування усіх необхідних документів для створення партії визначається та встановлюються окремо.
Термін створення політичної партії?
Термін створення залежить від кількості активних учасників, швидкості збору підписів і організації процесу. Рекомендується підходити до створення партії з принципом: «повільно, але якісно».
Створення місцевих осередків політичної партії?
Після державної реєстрації політичної партії створюються місцеві осередки за рішенням керівного органу партії відповідно до статуту. Осередки можуть бути зареєстровані як юридичні особи або без такого статусу. Для реєстрації місцевих осередків необхідно подати заяву та документи до територіальних органів Міністерства юстиції. Структурні утворення (обласні, міські, районні організації, первинні осередки політичної партії) можуть бути створені зі статусом юридичної особи, а можуть бути створенні без правового статусу юридичної особи. Повноваження щодо створення міських, районних, сільських осередків, нормами статуту може бути покладено на обласні партійні осередки.
Юридичний супровід від адвокатського об’єднання "Простір Захисту".
Наші адвокати мають багаторічний досвід у створенні та супроводі політичних партій і їх структурних утворень. Ми допоможемо підготувати всі необхідні документи, провести державну реєстрацію та забезпечимо надійний правовий захист політичної сили.
Почніть створення політичної партії з надійними адвокатами — замовте консультацію сьогодні!