В цьому розділі ми публікуємо зміст судових рішень різних інстанцій в справах, в яких особисто приймали участь адвокати чи юристи нашої компанії, або  в справах, за розглядом яких ми з цікавістю спостерігали і визначили нижчевикладені рішення – цікавими або визначальними.

Реальна життєва історія та її юридичне врегулювання      

Read More

Для відвідувачів сайту та сторінки у Facebook нашої компанії надаємо перевірену юристами Юридичної компанії «ПравоЗахист» інформацію щодо долі судового розгляду загальновідомого спору між ТОВ «СавікШустерСтудія» і Державною податковою інспекцією у Печерському районі Головного управління ДФС (надалі – ДПІ).

Read More

Спір між суб’єктом владних повноважень і особою, яка звертається за захистом свого цивільного права (наприклад: відшкодування завданої шкоди) має розглядатись судами загальної юрисдикції в порядку здійснення цивільного судочинства.

Read More

Якщо боржник під час здійснення виконавчого провадження подарував (договір дарування) своє майно, то договір дарування за позовом кредитора при встановленні певних обставин може бути визнаний судом недійсним (фіктивним)

Read More