Послідовність дій для зміни місця реєстрації призовника

 Увага! Наведена у тексті інформація стосуються винятково призовників (тобто осіб, які приписані до призовних дільниць)     

 Першочергово потрібно звернутися до військового комісаріату (військовозобов’язаних Служби безпеки України у Центральному управлінні або регіональних органах Служби безпеки України) для зняття з військового обліку.

Наступним кроком буде зняття з реєстрації місця проживання яке здійснюється управліннями, відділами (секторами) Державної міграційної служби України в районах, районах у містах, містах обласного, республіканського (Автономної Республіки Крим).  

Який строк необхідний для зняття призовника з реєстрації

місця проживання?

Зняття призовника з реєстрації здійснюється в день подання призовником відповідних документів (за умови якщо пакет документів поданий у повному обсязі та відповідає законним вимогам для здійснення такої дії).

Які документи потрібно надати

для зняття призовника з реєстрації місця проживання?

-         заява про зняття з реєстрації місця проживання.

-         до заяви додається паспорт громадянина України в який вносяться відомості про зняття з реєстрації місця проживання.

-         військовий квиток, або посвідчення про прописку (пред’являється для встановлення наявності у квитку позначки районного комісаріату про зняття з військового обліку).

Скільки потрібно сплатити

за послугу зміни реєстрації місця проживання?

0,0085 розміру мінімальної заробітної плати у відповідності до ст. 11-1 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання", що становить 35,47 грн.

 

Віталій Магдич

головний юрист Юридичної компанії "ПравоЗахист"