Куди звертатися для зміни реєстрації місця проживання призовника?

Послідовність дій для зміни місця реєстрації призовника. Увага! Наведена інформація стосуються винятково призовників (тобто осіб, які приписані до призовних дільниць).

Першочергово потрібно звернутися до військового комісаріату (військовозобов’язаних Служби безпеки України у Центральному управлінні або регіональних органах Служби безпеки України) для зняття з військового обліку.

Наступним кроком буде зняття з реєстрації місця проживання яке здійснюється управліннями, відділами (секторами) Державної міграційної служби України в районах, районах у містах, містах обласного, республіканського (Автономної Республіки Крим).  

Який строк необхідний для зняття призовника з реєстрації

місця проживання?

Зняття призовника з реєстрації здійснюється в день подання призовником відповідних документів (за умови якщо пакет документів поданий у повному обсязі та відповідає законним вимогам для здійснення такої дії).

Які документи потрібно надати

для зняття призовника з реєстрації місця проживання?

-         заява про зняття з реєстрації місця проживання.

-         до заяви додається паспорт громадянина України в який вносяться відомості про зняття з реєстрації місця проживання.

-         військовий квиток, або посвідчення про прописку (пред’являється для встановлення наявності у квитку позначки районного комісаріату про зняття з військового обліку).

Скільки потрібно сплатити

за послугу зміни реєстрації місця проживання?

0,0085 розміру мінімальної заробітної плати у відповідності до ст. 11-1 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання", що становить 35,47 грн.

 

Віталій Магдич

головний юрист Юридичної компанії "ПравоЗахист"